alwaro_silver1_mniej.jpg (8031 bytes)

alw_silv_catt3_mniej.jpg (5582 bytes)

 

 

Pragnę przedstawić Państwu moją pasję i hobby, które towarzysz mi wiele lat. Przez te wszystkie lata, chwile spędzone z  kotami utwierdzały mnie  w przekonaniu, jak wyjątkowe i wspaniałe są to stworzenia.

Hodowla powstała, można rzec zupełnie przypadkiem w 1996roku, najpierw pojawiła się Fiona...kotka rasy Maine Coon "na kolanka". Po kilkunastu miesiącach pojawiły się Kocia i Brooklyn, dwie urocze koteczki, obecnie kastratki:)

Tworzenie hodowli zaczęło być przemyślane, stało się poważnym, odpowiedzialnym procesem mającym na celu dobór zwierząt o pewnych, doskonałych cechach przypisanych tej rasie,  tak by ulepszać wzorzec pod względem fenotypu jak i genotypu.

Pochłonęło  to duzo mojego wolnego czasu, droga nie zawsze usiana była różami, włożyłam wiele serca, nie lada wysiłku i bezwarunkowej miłości do kotów, a ukoronowaniem wszystkiego, były wielokrotne zwycięstwa na międzynarodowych wystawach na Swiecie..

Tworzenie  własnej linii hodowlanej przyniosło sukces i ogromne zadowolenie, moje koty rozpoznawalne są przez sędziów i przez hodowców z całego świata.

 

 

Bazą hodowli są Zwycięzcy Świata, koty o doskonałej urodzie, charakterze i typie. To dzięki ich genom zawsze mamy pewność, że moje kocięta będą piękne a ich ekspresja będzie przypominała dziko żyjącego Rysia, będą miały cudowne charaktery a przede wszystkim będą zdrowe. Bardzo dbam i przestrzegam, aby wszystkie najlepsze cechy tej rasy powielać i utrwalać.

Alwaro jest hodowlą z pasją i wspaniałym hobby, a wielkie uczucie, jakim darze koty powoduje, że moja hodowla cały czas rozkwita i ma się doskonale, koty mieszkaja razem z nami, specjalnie z mysla o nich zaprojektowalismy dom , aby im i nam zylo sie wygodnie:)

 

Moi podopieczni są integralną częścią rodziny. Robimy wspólnie wiele rzeczy każdego dnia, takich prozaicznych i przyjemnych.... uwielbiam obserwować jak moje kiciory, te małe i de duże, urządzają sobie dzikie gonitwy po domu, psocą, obrażają się, mają fochy, niektóre są uparte jak osły (oczywiscie przepraszamy się i puszczamy w zapomnienie wszystkie animozje) mogłabym tak wymieniać jeszcze długo i bez liku:) po prostu są kochanymi istotami i pełnoprawnymi domownikami, bez których nie wyobrażam sobie życia.

 

 

 

Linia hodowlana którą stworzyliśmy daje masywne i ogromne potomstwo, ze wspaniałymi charakterami i bardzo dzikim spojrzenie, dzięki któremu koty przypominają dziko żyjącego Rysia! Zarówno w Polsce jak i w Europie nie istnieje hodowla, która miała by takie osiągnięcia jak Alwaro. Z czego jestem bardzo dumna:) 

Koty urodzone w moim domu można spotkać w hodowlach na całym świecie i na wszystkich kontynentach, są moją dumą, chlubą i wizytówką Polski. To niezmiernie miłe.

 Nasze kociaki mają miły temperament, są radosne, przyjacielskie, a dzięki bardzo starannemu i zaplanowanemu kojarzeniu są wolne od wad genetycznych, są silne, zdrowe a przede wszystkim duże.

 

 

Nasz kocur 

World Winner`02, EC Daker Devito Sebasco`s  

rudy classic tabby  (po ojcu -World Winer 1998r/2000r/2001 EC Chief Two Moons Guldfakse`s red makrel tabby)   

jest obecnie najdoskonalszym kocurem maine coon w Polsce.

Nie ma w Polsce kota ktory wygrał by tak wiele wystaw- to niezaprzeczalny fakt!!!

w listopadzie  w Finlandii na World Show (Światowa wystawa kotów)

Daker otrzymał tytuł

 

 

Zdobywcy Świata

i tym samym został

najlepszym kocurem maine coon na świecie.

 

 

DAKER to prawdziwy FENOMEN do tej pory nie ma również w całej Europie drugiego takiego kocura.

44 x BEST of the BEST

*44 razy został najlepszym kotem całej wystawy *

Jesteśmy z niego bardzo dumni.  

 

 

Koty z Alwaro mieszkają na całym świecie w

USA, Brazylii, Grecji, Portugalii, Holandii, Israelu, Szwajcarii, Francji, Czechach, Rosji, Niemczech, Italy, Luxemburgu,  Kanadzie, Belgii, na Łotwie, Austrii, na Węgrzech, w Slovenii, Horwacji, Grecji, Dani, w Japonii, Indonezji w Norwegii i w Szwecji, Finlandii, Malezji, Chinach,


 

 
Wszystkie nasze młode kocieta posiadają ksiażeczki zdrowia z aktualnymi szczepieniami i odrobaczeniami, poświadczonymi przez lek.weterynarii.

 

Zapraszamy wszystkich którzy poszukują prawdziwego przyjaciela i wyjątkowego kota:))

 

 

   

 Portal felinologiczny FelisFan.Pl

 index         kocury     kotki     kocieta