alwaro_silver1_mniej.jpg (8031 bytes)

alw_silv_catt3_mniej.jpg (5582 bytes)

 

 

Koty towarzyszyły nam od zawsze, zawsze zajmowały w naszych sercach trochę wiecej miejsca  niż  inne zwierząt.

Hodowla powstała, można  powiedzieć zupełnie przypadkiem w 1996roku, najpierw pojawiła się Fiona...kotka rasy Maine Coon "na kolanka". Po kilkunastu miesiącach zamieszkały z nami Kocia i Brooklyn, dwie urocze koteczki, obecnie kastratki:) i tak się zaczęło:))

Po kilku latach "zabawy" i nauki hodowanie zaczęło być przemyślane, stało się poważne i odpowiedzialne, staraliśmy się dobierać nowych członków rodziny tak by mieli najlepsze pochodzenie, doskonałe cechy przypisane tej rasie,  tak by ulepszać wzorzec pod względem fenotypu jak i genotypu  a ukoronowaniem wszystkiego, były wielokrotne zwycięstwa na międzynarodowych wystawach na całym Świecie.

Stworzyliśmy  własną marke, liniie hodowlaną, nasze koty rozpoznawalne są przez sędziów i przez hodowców na całym świecie, ciesze się gdyż to ogromny sukces tym bardziej, że koty urodzone w naszej hodowli cieszą innych:)

 

 

Bazą hodowli są Zwycięzcy Świata, koty o doskonałej urodzie, charakterze i typie. To dzięki ich genom zawsze mamy pewność, że moje kocięta będą piękne a ich ekspresja będzie przypominała dziko żyjącego Rysia, będą miały cudowne charaktery a przede wszystkim będą zdrowe. Bardzo dbam i przestrzegam, aby wszystkie najlepsze cechy tej rasy powielać i utrwalać.

 

 

 

Linia hodowlana którą stworzyliś my daje masywne i ogromne potomstwo, ze wspaniałymi delikatnymi i miłymi charakterami oraz bardzo dzikim spojrzeniu, dzięki któremu koty przypominają dziko żyjącego Rysia!  Taki domowy prztulaśny  "RYSIEK" ....z czego jestem bardzo dumna:) 

Koty urodzone w naszym domu można spotkać w hodowlach na całym świecie i na wszystkich kontynentach, są naszą dumą, chlubą i wizytówką Polski.

 Jeszcze jedna ważna rzecz, nasze kociaki dzięki bardzo starannemu i zaplanowanemu kojarzeniu są wolne od wad genetycznych, są silne, zdrowe a przede wszystkim duże.

 

 

Nasz kocur 

World Winner`02, EC Daker Devito Sebasco`s  

rudy classic tabby  (po ojcu -World Winer 1998r/2000r/2001 EC Chief Two Moons Guldfakse`s red makrel tabby)   

jest obecnie najdoskonalszym kocurem maine coon w Polsce.

Nie ma w Polsce kota ktory wygrał by tak wiele wystaw- to niezaprzeczalny fakt!!!

w listopadzie  w Finlandii na World Show (Światowa wystawa kotów)

Daker otrzymał tytuł

 

 

Zdobywcy Świata

i tym samym został

najlepszym kocurem maine coon na świecie.

 

 

DAKER to prawdziwy FENOMEN do tej pory nie ma również w całej Europie drugiego takiego kocura.

44 x BEST of the BEST

*44 razy został najlepszym kotem całej wystawy *

Jesteśmy z niego bardzo dumni.  

 

 

Koty z Alwaro mieszkają na całym świecie w

USA, Brazylii, Grecji, Portugalii, Holandii, Israelu, Szwajcarii, Francji, Czechach, Rosji, Niemczech, Italy, Luxemburgu,  Kanadzie, Belgii, na Łotwie, Austrii, na Węgrzech, w Slovenii, Horwacji, Grecji, Dani, w Japonii, Indonezji w Norwegii i w Szwecji, Finlandii, Malezji, Chinach,


 

 
Wszystkie nasze młode kocieta posiadają ksiażeczki zdrowia z aktualnymi szczepieniami i odrobaczeniami, poświadczonymi przez lek.weterynarii.

 

Zapraszamy wszystkich którzy poszukują prawdziwego przyjaciela i wyjątkowego kota:))

 

 

   

 Portal felinologiczny FelisFan.Pl

 index     kocieta